Перейти до основного вмісту

Програма святквання 361-ї річниці Берестецької битви

     Ось уже скільки років, традиційно на дев'яту п'ятницю після Великодня, до с. Пляшева звідусіль приїздять гості, щоб вшанувати пам'ять полеглих за волю козаків. Музей-заповідник гостинно відчиняє двері для своїх відвідувачів, щоб знову пригадати події далекого 1651 року. І цей рік не виняток. Ми відзначаємо уже 361-у річницю Битви під Берестечком. Урочисте вшанування пам'яті героїв Берестецької битви відбуватиметься 15-17 червня за такою програмою:

15 червня - з 9.00 починається служба Божа та відправлення панахиди у Георгіївському храмі. Екскурсії в музеї та на території.

16 червня - з 9.00 починається служба Божа та відправлення панахиди у Георгіївському храмі. З'їзд українського козацтва.

17 червня - о 9.00 богослужіння та панахида у Георгіївському храмі; урочисте покладання квітів до пам’ятника героям Берестецької битви; виставка-ярмарок виробів народних майстрів; виступи фольклорних колективів.

    Тож запрошуємо всіх небайдужих долучитися до цього дійства. А також пропонуємо кожному гостеві прийти у вишиванці, як справжньому українцю! Можливо, ми встановимо новий рекорд найбільшої кількості людей у вишитих сорочках. А також спробуємо відродити традиції носити наше національне вбрання!

Вам сподобалось?

Поділіться з друзями!