Перейти до основного вмісту

Пам'ятаємо - Перемагаємо!

Друга світова війна — наймасштабніша світова війна в історії людства. В ній брала участь 61 країна (80 % населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. До збройних сил було мобілізовано 110 млн осіб у всьому світі. Загальні людські втрати досягли 50-55 млн осіб, з них загинуло на фронтах 27 млн. Читаючи ці цифри, просто неможливо усвідомитит всі втрати, які тоді понесло населення нашої планети. Скільки було загублено життів у цій безглуздій війні... Та лишилися свідки тих жахливих подій - люди, котрі пережили війну і зараз можуть нам все розповісти. Їх лишилося зовсім мало. Але ми маємо бути повсякчас вдячні їм за ту жертву, яку вони принесли заради нашого з вами життя та спокою. Ми маємо завжди поминати всіх воїнів, які загинули у ті страшні часи, заради визволення нашої Батьківщини.

Так і в Пляшевій цьогоріч біля обеліску було вшановано пам'ять загиблих воїнів односельчан, а також звучали слова вітання та подяки ще живим ветеранам. Їх на території нашої сільської ради лишилось зовсім мало. Зокрема, троє у самій Пляшеві - Жучкова Р.І., Починюк О.М., Масюк І.С. та двоє у с.Острів - Дубовий К.А., Юхимчук І.Г. Ці люди - живі спогади, вони наші журавлики. Шануймо їх! Їм так багато довелося пережити, а сьогодні вони знову є свідками боротьби українського народу за цілісність своєї держави...  

  

На жаль, так сталося, що цього року у 70-річчя перемоги, наша країна знов переживає війну. Наче кінострічку поставили на повторення. Знову безглузда війна, жертви, втрачені життя, осиротіли діти. А все через амбіції російкого агресора, яких вторгся у нашу державу. Тому, 9 травня ми згадували і тих, хто загинув вже у теперішній війні. А також і тих захисників із нашого села, які були або зараз перебувають на фронті.

 

Щоб там не було - ми маємо завжди віддавати шану нашим визволителям.Як би не було - правда за нами, тому з нами Бог, і тому ми знову переможемо! Пам'ятаємо - Перемагаємо! Слава Україні! Героям слава!

Вам сподобалось?

Поділіться з друзями!